.

SMA Женски Долго Антена за Две Начин Радија, SAMCOM Воки Токи Замена Антена 6.7 Инчи, Силна Еластичност, Не е Лесно да се Деформира(1 buc)

SMA Женски Долго Антена за Две Начин Радија, SAMCOM Воки Токи Замена Антена 6.7 Инчи, Силна Еластичност, Не

DEN 237.60

Тековен
Во магацинот.

【Спецификација на производот】Воки Токи Антена должина : 6.7 инчи / 17 см, со дијаметар : 0.55 инчи / 14mm. 【Интерфејс и Компатибилност】Со SMA женски конектор, кој е Компатибилен со SAMCOM FPCN30 A/ FPCN10 A.Компатибилен со повеќето радија и воки токи во рамките на UHF frequecy 400-480 MHZ. 【Светлина и издржлив материјал】Иако антена должина е долга, таа има висока цврстина, вие не мора да се грижите за тоа ќе биде лесно оштетени поради прекршување. 【Работни Параметри】Работна Температура : 22℉~140℉ / -30℃~60℃. 【Пакетот Вклучува】6.7 инчи Долго Антена x 1, Ние нудиме 30-ден нема причина да се вратат, и 60 дена гаранција обезбеди SAMCOM.

Параметри на производот