.

DisplayPort да DVI Кабел 6.6 Нозе Пакет со 10ft DisplayPort да DVI Кабел

DisplayPort да DVI Кабел 6.6 Нозе Пакет со 10ft DisplayPort да DVI Кабел

DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

【Пакетот Вклучува】Display Port да DVI Кабел 6.6 нозе *1, Display Port да DVI Кабел 10 нозете *1. 【Сите намена】Display Port да DVI (DVI-D) кабел се Поврзува Display Port им овозможи на персонални компјутери и лаптопи (компатибилен with Dell, HP, ASUS, Chromebox,gtx1060/1070 и други големи брендирани системи) да DVI прикажува.Можете да додадете вториот или третиот Монитор. 【Мулти-функција】Поврзете и конфигурирате вашиот мал лаптоп за поголем монитор за подолг Десктоп или Обработени Прикажува и пренесува high-definition видео за видео стриминг или игри. 【Висока Резолуција】Подржува резолуција до 1080p @60 Hz и PC графика резолуција до 2048 x 1152 @60 Hz.Plug-and-Play. 【Ве молиме Имајте на ум】Обезбеди безусловна 2 годишна гаранција, ве молиме не двоумете се да Контактирате со Нас преку е-маил.Display Port конекторот со брави обезбедува сигурна врска со копчето за ослободување, кои мора да бидат депресивни пред unplugging.Display Port да DVI Кабел 6.6 Нозе Пакет со Display Port да DVI Кабел 10 Метри.

Параметри на производот