.

ГЕНЕРАЛОТ Енергија Преносни V-Планината Конектор за Г-B100 Серија Батеријата, 16.8 V/3.5 Еден

ГЕНЕРАЛОТ Енергија Преносни V-Планината Конектор за Г-B100 Серија Батеријата, 16.8 V/3.5 Еден

DEN 1260.96

Тековен
Во магацинот.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Преносни V-ПЛАНИНАТА батерија полнач.

Параметри на производот