.

LIZHOUMIL 7pcs Хром Челик СДС месо тело Вежба Малку Електрична Чекан Ударни Вежба Малку Сива

LIZHOUMIL 7pcs Хром Челик СДС месо тело Вежба Малку Електрична Чекан Ударни Вежба Малку Сива

DEN 1051.20

Тековен
Во магацинот.

-Прави се справи со дизајн, погоден за производство на електрична чекан. -Погоден за дупчење бетон, ѕидарија и други материјали. -Сечење на работ е многу остар, со што дупчење процесот на многу едноставен и практичен. - Употреба : Тоа е неопходна алатка за градба, инсталација на вода и електрична енергија, дома декорација, како и за современите DIY. - Услуги на клиентите : имаме што се опфатени во секое време имате било какви прашања во врска со нашиот производ квалитетот или било каков проблем при користење.Опис : Производот Категорија : вежба малку Материјал : хром челик се справи со Дијаметар : 9.5 mm Чип flute должина : 6mm Надворешниот vertex агол : 45°Пакување листа : 7 x вежба малку Забелешка : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 1~3мм грешка,ви благодарам.

Параметри на производот