.

Madpax Меур Половина Pack (Жолт)

Madpax Меур Половина Pack (Жолт)

DEN 1843.20

Тековен
Во магацинот.

Целосната ранец ќе се одржи на 3 два инчен врзива, молив кутија и повеќе.Тоа доаѓа со прилагодливи рамо, рака со градите рака.Целиот пакет е најголем од сите ранци за возраст од 5 и до меур форма надворешноста поместена рамо ремени и поместена назад.Мерки околу 18"h x 14"w x 8"г.Madpax Балон Полн Пакет во Аква.

Параметри на производот