.

Миа Тајна ПРАСКА МИРИС Мономер Капка 1 мл + 16 мл Течност Мономер

Миа Тајна ПРАСКА МИРИС Мономер Капка 1 мл + 16 мл Течност Мономер

DEN 1199.76

Тековен
Во магацинот.

Течни Мономер има напреден ЕМА мономер и не-yellowing формула.Овозможува голема флексибилност и лепливоста.Нема повеќе фаул мириси и да уживаат во прекрасен Мирис на Праска Мономер Капка.ПРАСКА МИРИС Мономер Капка трае подолго како тоа функционира во само 5-7 капки.Миа тајна ве остава со долги-трајни салон за убавина-квалитетни нокти по пристапни цени.Оваа група ги вклучува Миа Тајна ПРАСКА МИРИС Мономер Капка 1 мл + 16 мл Течност Мономер.

Параметри на производот