.

Scalloped Beaded Чипка Намали Везени Рака Beaded Sequined Organza Земјата, 3 Широк, Бела, Мулти-користете Булчински Превези Заедница Крштевка Крштевањето - Аморе Ткаенини

Scalloped Beaded Чипка Намали Везени Рака Beaded Sequined Organza Земјата, 3 Широк, Бела, Мулти-користете Булчински

DEN 2285.04

Тековен
Во магацинот.

Бренд : Аморе Чипка и Ткаенини.Тип : Облека & Мода.Материјал : 100% Поли.Модел/Стил : Beaded Чипка Намали Двојно straight edge Organza Земјата, 2" Широк.Совршен за Bridals, Превези, Фустани, Театар и Танц Носии, Quilting, Ивица, Граница, Drapes, Завеси, Уметности и Занаети, Табела Тркач, Бележник, Покана Картички, Tutus.

Параметри на производот