.

Huang Акрилик Јасно Хексагонални Мултифункционален Служат Садот со Капак Маска, 13 x 12 x 6 инчи

Huang Акрилик Јасно Хексагонални Мултифункционален Служат Садот со Капак Маска, 13 x 12 x 6 инчи

DEN 647.76

Тековен
Во магацинот.

Модерен дизајн е совршено се надополнуваат за секое семејство собирање, дојде заедно со пријателите, или било служат област.Изработени од 100% богородица акрилик за "подобро од чаша" јасност без опасност од потенцијална скршеното стакло - навистина најдоброто од двата света!.Ова акрилик ќе не апсорбира влага или мириси, совршен за забавни или одржување на вашите омилени состојки свежи и лесно достапни.Идеален за доделување на родендени, забави, свадби, празници), или за речиси секоја пригода.Леснотијата на cleanability и издржливост кои ќе далеку outlast помал квалитет производи од пластични маси, и дека е одлично за животната средина.Рака мие со благ јадење сапун. 100% BPA free.

Параметри на производот