.

Blusa де манга corta един electrocardiograma де калавера един mangas caídas гроздобер став mujer #574

Blusa де манга corta един electrocardiograma де калавера един mangas caídas гроздобер став mujer 574

DEN 503.76

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Темно Сива Blusa де манга corta един electrocardiograma де калавера един mangas caídas гроздобер став mujer #574 Мали.Одржување : 1. Страна / нежно машина за миење со ладна вода. 2. Хлор. 3. Ве молиме погледнете ги нашите сопствени големина на табелата сликата за да изберете големина. 4. Малку боја грешка е нормално.Ние фокусирани на жените облека како нашата compayny е жените облека фабрика.Ние брзо да одговорат на пазарот и производство на високо-квалитетни жените облека.Да реагираат брзо на пазарот, ние обично исполнети од страна на самите себе. 7 дена бесплатно надоместок-враќање : Ние овластени за автоматски да ги прифаќате сите врати барања кои се исполнат, и да се обезбеди платен превозот етикета кога прифатливи за сите наши врати/наплата.Но ние ве советуваме контактирајте со нас firt да се избегне недоразбирање.Боја : Темно Сива | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Параметри на производот