.

3M Имитација Бисер Монистра Линија Синџир Трим 4Mm-10мм Мушка Завеса за Свадба Невестата Букет Оркестарот DIY Накит Прибор за Облека,B04-8мм,3M

3M Имитација Бисер Монистра Линија Синџир Трим 4Mm-10мм Мушка Завеса за Свадба Невестата Букет Оркестарот DIY

DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.), ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Ви благодариме за вашето разбирање.Забелешка : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи (како на пример должина, боја, итн.Висок Квалитет : Нашата средување на синџир е издржлив и може да се применат за долго време; shinning под осветлување на светлата, ќе стане фокусот со декорација на нашата Вештачки Бисер Монистра Синџир.Техника : Pearl Set Тип : Yes Material : пластика.Широко се Користи : Овие Вештачки Бисер Монистра Синџир можат да се применат за различни декорација потреби во секојдневниот живот, тоа може да послужи како убави украси, што е одлично за свадба centerpieces, булчински букет, свадба гарланд, beaded завеса, свадба позадина, изработка на проекти и др.Лесен за Користење : Вештачки Бисер Монистра String Синџир може да се сече со ножици лесно, може да се намали на должина што сакате, и се примени на вашиот чевли, кеси, телефон, панделки или други објекти што ги сакате, потоа да се шие на или лепак за да го завршите вашето DIY ракотворби, многу е удобен и лесен за употреба (лепак не е вклучен).Голема Присутни : Овие Вештачки Бисер Монистра Линија Синџир можат да бидат применети на DIY занаети, накит, или друга декорација, тоа е одличен подарок за вас за да испратите на вашите пријатели или членови на семејството на значаен датум или настани, како што е Божиќ, birthday (роденден), Велигден, Денот на мајката, итн.

Параметри на производот