.

2 Кутии Holographic Помине Sequins Форми Мешани Светкава Помине Уметност Сјајот Снегулки - Пеперутка Срца Ѕвезда DIY Дизајн на Нокти Украси се Поставува за Смола/Tumblers/Лигите/З

2 Кутии Holographic Помине Sequins Форми Мешани Светкава Помине Уметност Сјајот Снегулки - Пеперутка Срца Ѕвезда

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Најдобриот подарок за вашите пријателки, вашата мајка, жена ти.Ве молиме, чувајте ги подалеку од дофат на деца под 3 години Пакување Вклучени : 2 Кутии Holographic Сјајот Sequins.Безбедно да се носат на кожата.Исто така, може да се работи за поздрав картичка изработката, Уметности & Занаети, епоксидна смола проект, девојка лигите партија, книги, shooes, шише, мобилен телефон случај, се соочи со шминка, тело, Божиќ, совршен за сите ваши светкавиот изработката потреби.Карактеристики : 1.Совршен за домашна употреба и ноктите салон. Тоа е безбедно да се применува на кожа, директно, добро за помине уметност, шминката, телото уметност, губење на уметноста.Исто така може да се користи со коса гел или сјајот буквар за да се задржи вашата сјаат остане подолго, лесно да се отстрани со вода. (Ѕвезда, Срцето, Rhombus, Butterflie, Цвет, Месечината, Капка Вода, Еднорог, Усна, Молња, Круг, Микрофон*кентаки) 2.12 пенливи форми, да обезбеди повеќе опции за правење на прекрасни гледа, направи да предизвика меѓу луѓето. * За занаети одлуки, да се направи сјај лигите, сјајот гимнастик, украсни Новогодишни украси и маска, стакло украс проект, DIY смола накит, дома декор, честитки, акрилна слика, и така натаму.Нашите шарени нокти sequins се изработени од квалитетна пластика и пигменти, многу тенка и убава.Овие буци confetti помине уметност шушка покаже сјајна боја кога се гледа од различни светла и агли.Се создаде доброто, прекрасен и high-end помине уметност стилови, толку светла и деликатна, добра опција за вас.Повеќенаменски Holographic Sequins : * * * За коса уметност, се меша со коса гел за да се применат на вашата коса, или само посипете го врз вашата коса, да додадете некои искра во вашата коса, се направи сте блескав.

Параметри на производот