.

HTTWJD Шминка Огледала,Бања Огледала,Hd Стакло Огледало,Суета Огледало со Led диоди за Полнење за Облекување, Шминка Табела | Шминка Огледало со 9/12 Dimmable Светилки/Црна/9

HTTWJD Шминка Огледала,Бања Огледала,Hd Стакло Огледало,Суета Огледало со Led диоди за Полнење за Облекување,

DEN 2733.60

Тековен
Во магацинот.

♥3-Боја Поставката : Бела, Топло, Природен;Settings и се Прилагодува Осветленоста,ќе се Обезбеди Чиста и Светла Рефлексија,Добиете Најмногу Природни Примена на Шминка во текот на Ноќта. ♥Muti Допир Контрола : Едноставно го Вклучите/Исклучите и да ги Прилагодите јачината на Светлината и Бојата со Допирање на Сензори Вклучете го Екранот. ♥Метална Рамка и Led Светилки : Метална Рамка и Основа,Ng и Издржливи.Премиум Led Светилки со 50.000 Часа Животен Век;Не Треба да го Замени Светилки. ♥Спецификации : Мали, со 9 Dimmable Светилки;Големи, со 12 Dimmable Светилки;Не Треба да Инсталирате,Приклучок на Вклучен Адаптер, се Користи Директно и Едноставно. ♥Подарок : за Вас или за Вашиот Сака Една.Не Знам Што да се Купи за да се Покаже Твое за Вашиот Сака Една,Обидете се да се Купи Ова Дека Нема ДА Жалам.Таа е Погодна за Сите Возрасти на Жените.

Параметри на производот