.

PJDDP Куче Гајба Маска,Пет Кинолошки Опфаќа,Дише Двојна Врата Куче Кафез Маска,Пет Внатрешна/Надворешна Трајни Водоотпорен Гајба Маска,Заштитник Приватност Shield,се П?

PJDDP Куче Гајба Маска,Пет Кинолошки Опфаќа,Дише Двојна Врата Куче Кафез Маска,Пет Внатрешна/Надворешна Трајни

DEN 791.76

Тековен
Во магацинот.

Основни информации : Ткаенини : 600 D Оксфорд cloth NOTE : целиот МАТЕРИЈАЛ Е БЕЗ ШТЕТА ЗА домашни МИЛЕНИЦИ.Им даде на вашето домашно милениче чувство на сигурност, со нашите Гајба Капак.ЕДИНСТВЕН МАТЕРИЈАЛ - Направен од 100% Оксфорд ткаенина, не-токсични, дише и издржливи.Едноставно машина за миење со млака вода користејќи благ детергент, не користете bleach, и фен или собори на ниско ниво.ПРИВАТНОСТА - екстра мек материјал дава приватноста на вашето домашно милениче, им овозможува да се релаксира и да се избегне на стимули кои ќе го прекинат нивниот одмор.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - На пет гајба покрие вклучува размавта, од една страна, на врвот на завесата е опремен со лепенка за лесно одредување, па панел може да се навива, кој не влијае на отворањето на куче кафез вратата.Мек материјал е удобно за домашни миленици.7"L-A : 71*50*54 CM/28*19.Лесно да се инсталира & перење, машина перат.WINDPROOF & ВОДООТПОРЕН - Ова Куче Гајба Кинолошки Маска е направена од брз сув материјал кој е дамка доказ што го прави лесно да се чисти и клима пријателски премногу заштита на вашето домашно милениче од ветер и дожд.7"XL-Б : 79*48*58 CM/31.Дизајни и Функции : 1.3"XL-А : 76*48*50 CM/29.Тоа што се преобразува своите гајба во нивниот личен простор.Големина на топ Листите-А : 51*37*37 CM/20.

Параметри на производот