.

Неврохирургија Микроскоп Чекор 3,Кат Тип,0-180° Inclinable Двоглед со LED Осветлување д-Р Onic

Неврохирургија Микроскоп Чекор 3,Кат Тип,0-180° Inclinable Двоглед со LED Осветлување д-Р Onic

DEN 1200.00

Тековен
Во магацинот.

Magnifications : 3 Чекор -5x, 10x & 20x Со Напредни LED Осветлување ,ISO CE Производ.Бинокуларна Цевки : 0-180 Степен Inclinable.Додатоци : Кат Штанд ,Нога Фокус Систем.Напон - 110-240 V.Производот Ќе Биде Предаден Преку "FEDEX/DHL/ТНТ/UPS/РЕГИСТРИРАН/ИЗРАЗАТ ПОСТ.Неврохирургија Микроскоп Чекор 3 Кат Тип 0-180 Степен Inclinable Двоглед ,ИПБ Прилагодување : 55мм да 75mm,парична Казна Фокус : Прирачник парична Казна Фокусирање со Knob,Лукс : Повеќе од 80,000 Лукс Максимум во Стандардна Состојба,Светлина водич : 1.5 метар,Областа на Осветлување : 70mm,Рака : Контра избалансирани pantographic рака со 320 степен Ротација,Вертикална Низа Контра Избалансирани Рака : 250mm да 300мм,Тежина : 22kg,Осветлување : 15 V/150 W близнак LED Светилки,Magnifications : 5x, 10x & 20x,Око Парчиња : 10x В. С.Цел Леќа : F=200mm,Цел Леќа : F=200mm.

Параметри на производот