.

ЛЕТА СОКОЛ Паричникот Случај Компатибилен iPhone 7 Плус/iPhone 8 Плус, Премија СТП Кожен Паричник Случај Флип Folio [Потпирачот Функција] со ID&Кредитна Картичка Џебови за iPhone

ЛЕТА СОКОЛ Паричникот Случај Компатибилен iPhone 7 Плус/iPhone 8 Плус, Премија СТП Кожен Паричник Случај Флип

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

【СИТЕ ОКОЛУ ЗАШТИТА】 - мека случај може да се покрие рабовите од двете страни.Специјално Дизајнирани Паричникот Случај и за Apple i Phone 7 Плус (2016 година) и iphone 8 Плус (2017) - 5. [ЗАБЕЛЕШКА : се Држи премногу картички може да ја ослабне магнетни затворање функционалност]. 【МУЛТИ-ФУНКЦИЈА】 - Кожа покрие случај со картичка слотови и парични оддел : 3 картичка слотови во внатрешноста на поклопецот и 1 дополнителни парични средства оддел за пари, приходи, или дополнителни картички.Прецизни гранчиња се овозможи лесен пристап до сите порти и функции со маска на. 【ПРЕЦИЗНОСТ ОДГОВАРА】 - Четири-агол заштита со cutouts за звучници, камера, и функционална пристаништа е лесно да пристапите без да се отстрани случај. 【МАТЕРИЈАЛ】 - Направени на Напредни СТП Кожа овој i Phone 7 Плус/ i Phone 8 Плус паричникот случај со убава текстура е удобно да се допре и контрола, издржливи се чувствува внатрешна обвивка.Магнетна брава дизајн е погодно да го користите и вградениот потпирачот функција обезбедува најдобри hands-free гледање искуство.Тоа го држи телефонот цврсто.Обезбедува инстант ги штити сите околу на вашиот телефон од гребење, прашина и отпечатоци.

Параметри на производот