.

Allstarry Пеперутка Буци Сјајот на Ноктите Sequins Козметички Помине Уметност Мешани Фолија Снегулки Шарени Confetti Сјајот 10g по Тегла за Шминка DIY Декорација на Нокти

Allstarry Пеперутка Буци Сјајот на Ноктите Sequins Козметички Помине Уметност Мешани Фолија Снегулки Шарени

DEN 105.36

Тековен
Во магацинот.

♦Пеперутка Сјајна Дизајн : Allstarry ултра пенливи сјајот доаѓа во светли и живописни бои, опремен со светкава сјајот изглед на пеперутка.Тоа може да се примени за вашето тело, лицето и косата се направи се.Совршен за да ви биде око-catcher во секоја прилика. ♦Висок Квалитет : Allstarry блеска се направени од козметички одделение материјал.Не-токсични и без мирис, безбедно да се носат на кожата, не штети на ноктите или вашето тело украси.Тоа може да се примени за вашето лице, тело, образите, make up, декорации на ноктите, исто така погоден за уметности и занаети, се оди добро со различни фризура или костим. ♦Повеќе Апликација : Нашата блеска се повеќенаменски.Тие се одлични за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик, погоден за нокти салони и DIY помине уметност дома.Исто така одлична за занаетите ентузијасти и партија козметички.Можете слободно да одговара на вашиот омилен ефекти за да ги задоволат вашите потреби. ♦Лесен За Користење : За помине уметност, кога лак е полу-сува, додадете некои sequins и тогаш се применуваат слој на topcoat.За make up, вие треба да ги користите eyelash лепак или сјајот буквар да Лепило да се држиме на снегулки на вашето тело.Тоа може да се направи што повеќе шармантна и модата. ♦Обезбедување на квалитет : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен законските празници.И ние обезбеди враќање услуга во рок од 30 дена од денот на проблеми со квалитетот.

Параметри на производот