.

Убавина во Огледало Ѕид Монтирани Fogless Огледало, Суета Шминка Огледало со Светла LED Светла Ѕид Огледало Бања Stepless Затемнување на Екранот на Допир, се Префрлат на Обл

Убавина во Огледало Ѕид Монтирани Fogless Огледало, Суета Шминка Огледало со Светла LED Светла Ѕид Огледало

DEN 20499.84

Тековен
Во магацинот.

▶[ТОП КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ]-Оваа суета огледало е добро направен и завршил во светли chrome со одлични природни гледање опции,анти- ' рѓа,анти корозивна и издржливи,огледало карактеристики на frameless дизајн кој е сигурен да го спарите лесно со многу декоративни планови. ▶[ПРИЛАГОДЛИВИ ПРИРОДНА СВЕТЛИНА]-На надворешниот прстен светлина на огледало светлина може да се симулира природна светлина,избегнување на шминка боја разлика предизвикани од еколошки промени или различни внатрешна и надворешна светлина, што покажува совршена шминка. ▶[ШИРОКО се КОРИСТИ]-60 CMx80 CM,70 CMx90 CM,75 CMx100 CM,75 CMx120 CM,80 CMx130 CM,Бричење Огледало има толку многу големи користи за секој кој сака да се применуваат или отстранување шминка, tweeze веѓите или носат накит,но, мажите можат да користат фот бричење премногу. ▶[ПОДДРШКА на ЕКРАН на ДОПИР за КОНТРОЛА]-LED огледало со допир на копче за контрола.Едноставен и елегантен стил без видливи навртки или прекинувачи,Со супер осетлив на Допир Копче. ▶[ПАКУВАЊЕ&ВКЛУЧУВАЈЌИ]-Инсталација колекции се вклучени.Заврши Дрвена рамка пакет.Силна пакување во голема мера го намалува оштетување за време на транспортот, што ќе обезбеди замена или рефундирање откако ќе ја добиете оштетен објект.

Параметри на производот