.

BAGLHER 丨Dog Патна Торба,Авиокомпанија, Одобрени се Пет Снабдувањето со Ранец,Куче Туристички Ранец со 2 Силикони Расклопна Чаши и 2 Храна Кошеви.

BAGLHER 丨Dog Патна Торба,Авиокомпанија, Одобрени се Пет Снабдувањето со Ранец,Куче Туристички Ранец со 2 Силикони

DEN 983.76

Тековен
Во магацинот.

ИДЕАЛНИ за ПАТУВАЊЕ:Ова домашно милениче ранец може да ја придружува вас и вашите домашни миленици да се трошат среќен пат без разлика кога и каде; Нејзината предна страна џеб е отворена како за хранење подлога, и на страната мрежа џеб може да се носи литургија и крпи,секоја храна контејнер може да се одржи 12 -15 чаши грубо земјата храна за задоволување на вашите потреби за лесно милениче хранење во секое време,насекаде.МАТЕРИЈАЛ-600 D катјонската Оксфорд ткаенина, дебели полиестер ткаенини, 210 D основната ткаенина, дебели дијамант решетката ткаенина.Се уште се загрижени за тоа како да се земе вашето домашно милениче надвор?Нашата визија е да се донесе популарни производи за вас и вашите домашни миленици, и овој производ дефинитивно ќе ви го промени вашиот живот.Ние јасно се знае дека за патување со домашни миленици е најдобар начин да се добие, заедно.На BAGLHER тим ќе одговори во рок од 24 часа и ветување за решавање на секој производ што се поврзани со проблеми за вас!.-Патент отвори на двете страни и на врвот направете го тоа лесно за домашни миленици да влезе.ВИСОК КВАЛИТЕТ:миленичиња патување во собата е направен од тешки-должност полиестер материјал, исполнет со EPE пена,одлична абење отпор и отпорност на абење направи тоа трајни,има одлични перформанси водоотпорен,и одлична практичност одговара на вашите потреби.На BAGLHER дизајн тим се фокусира на пет патување.ДОВОЛНО РАЗУМЕН ПРОСТОР ЗА УПОТРЕБА:2 одделни носење торби за носење храна,кои се изолирани и многу лесен за чистење,обезбедување на чиста и хигиенски исправна храна средина за домашни миленици; главната преграда ви овозможува да се спакуваат и да се организираат вешто И употреба пет предмети.

Параметри на производот