.

Легендата Вентил 116-121 Надвор Завртка и Жолчка Леано Железо Врата Вентил, 6.1x14.5x7.2

Легендата Вентил 116-121 Надвор Завртка и Жолчка Леано Железо Врата Вентил, 6.1x14.5x7.2

DEN 6350.64

Тековен
Во магацинот.

Mss Sp-70. 200 Ладно Работен Притисок. 125 Работни Пареа Pressure.Class 125. Легендата Вентил 116-121 Т-303 Надвор Завртка и Жолчка Леано Железо Врата Вентил, 2", Flanged.Надвор-завртка-и-јарем матични дизајн дава визуелна референца да диск оптоварување позиција и е потрајни од не-зголемувањето на матични дизајни, како на матични теми се надворешни и не се изложени на медиумите flow.Class 125/150 прирабница-тип на завршување на конекции.IBBM дизајн : Железо-тело-бронза-планината, со бронза седиште и оптоварување запечатување прстени.Солидна оптоварување обезбедува позитивни капе-тесни затворање.Издржливи леано железо изградба отпорен на гасоводот стрес и нарушување.Сите надворешни површини се подготвуваат и dual-грб насликани за отпорност на корозија.Целосен проток патишта се минимизира пад на притисок.Направен во Обединува Држави.Произведени од страна Легенда Вентил.

Параметри на производот