.

#6 Внатрешни/Надворешни Заб Заклучување Подлошки/Челик/Црна Оксид/Надворешниот Дијаметар: .495 - .510 | Дебелина Опсег : .023 - .028 (Кол: 10,000 компјутери)

6 Внатрешни/Надворешни Заб Заклучување Подлошки/Челик/Црна Оксид/Надворешниот Дијаметар: .495 - .510 | Дебелина

DEN 1797.60

Тековен
Во магацинот.

Комбинација На Забот.Lockwashers.Произведен да ASME B18.21.1 спецификации.Цврстина : Rockwell C40-50. Пролет Челик Црна Оксид Заврши. #6 Внатрешни E X ternal Заб Заклучување Подлошки Челик Црна O X ide (КОЛИЧИНА : 10000), со Дијаметар : #6, Должина : , Комбинација на Забот.

Параметри на производот