.

MettleAir 139-16H 1 ПРОЕКТ 1 NPT Машки Barb Црево/Цевки Вклучите Лактот L Конектор (Пакување од 10)

MettleAir 139-16H 1 ПРОЕКТ 1 NPT Машки Barb Црево/Цевки Вклучите Лактот L Конектор (Пакување од 10)

DEN 12635.04

Тековен
Во магацинот.

Дел # : 139-16 H.Цевки ID : 1".Тема : 1" NPT.Материјал : Месинг.Тип : Машки x Црево Barb, Лактите.Количина : 1 (Еден) парче.Нашиот квалитет бодликава конектори/couplers се произведени до највисоките стандарди за.Тие се идеални за поврзување линии за воздух, вода, гориво, масло и инертни гасови.

Параметри на производот