.

BAOJIAN Темно Сина Професионални Ковчег Ноктите Мат Екстра Долг Притиснете На Балерина, Лажни Нокти Матирано Остри Партија Нокти Лажни Прст

BAOJIAN Темно Сина Професионални Ковчег Ноктите Мат Екстра Долг Притиснете На Балерина, Лажни Нокти Матирано

DEN 280.80

Тековен
Во магацинот.

ИНТИМНИ ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Можете да се консултирате со нас ако имате било какви прашања. ♥ДОБАР ЕФЕКТ : Овие лажни ноктите се дизајнирани со природна боја и целосно Покривање,тие изгледа природни само како вистински ноктите. ♥ИНТИМНИ ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Можете да се консултирате со нас ако имате било какви прашања.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛИ:вештачки нокти се направени со висок квалитет АБС материјал кој е вид на зелено enviromental материјал,и го прави ноктите издржливи,дише,светлина, дури и без притисок на вашиот сопствен ноктите.5 : Некои помине опфаќа ќе биде еднаков, така што треба да нежно се изедначи со нив со нокти стап.Ние ќе ви понуди нокти се држиме за слободен во пакет.Чекор 4 : Притиснете го лажни ноктите на вашиот сопствен ноктите и задржете за 10 секунди.Лесен за употреба:Само 3 минути, вие може да го добиете истиот сјај ефект со себе наместо трошење половина час и плаќаат за скапи нокти услуга во нокти салон.За било какви прашања ќе бидат одговорени во добра вера во рок од 24 часа.Чекор 2 : Чисти ноктите од првично подлога и да ви нокти, сува. ♥Лесно да се користи:Само 3 минути, вие може да го добиете истиот сјај ефект со себе наместо трошење половина час и плаќаат за скапи нокти услуга во нокти салон.За било какви прашања ќе бидат одговорени во добра вера во рок од 24 часа.

Параметри на производот