.

Потпис Дизајн од страна на Ashley Centiar Урбаните Индустриски 23.75 Counter Висина Кофа Седиште Barstool, 2 Брои, Сива

Потпис Дизајн од страна на Ashley Centiar Урбаните Индустриски 23.75 Counter Висина Кофа Седиште Barstool, 2

DEN 5877.12

Тековен
Во магацинот.

СЕТ ОД ДВЕ БАР СТОЛИЦИ : Две-тон, елегантен и сосема убав.Тоа е едноставно лекување за очи.Овие индустриски акцент столици се софистицирани, освен за ваша лична at-home бистри.HANDSOMELY НАПРАВЕНА : Contoured faux кожа кофа седиште седи на врв на тубуларна метална база, така што изгледа како добра како што се чувствува.Поместена backrest, здрав подложка за нозе и санки-стил нозе додадете на жалба.СРЕДИНАТА ВЕК ИНСПИРИРАН : Овие контра-висина бар столици со кофа места тапациран во сива faux кожен тапацир и тубуларна метал бази во црна заврши имаат charmingly гроздобер ѕвонење.ПОВИК КУЈНА BARSTOOLS (СЕТ ОД 2) : Секој barstool мерки 19.25" W x 21" D x 35" H со 24.5" седиште висина.СОБРАНИЕТО е ПОТРЕБНО : Лесен-за-следете ги инструкциите и хардвер вклучени.Боја : Сива | Големина : Counter Висина | Шема Име : Barstool.

Параметри на производот