.

Пауел Felicity Слонова Коска Крајбрежни Seashell Вртливата Клуб Чаир

Пауел Felicity Слонова Коска Крајбрежни Seashell Вртливата Клуб Чаир

DEN 292.80

Тековен
Во магацинот.

Лен тапацир со seashell печати.Топло неутрални тонови одговараат на било која шема на бои.Аква акценти додадете суптилни pop на боја.Барел форма нуди исклучителна удобност.Вртливата движење.Освежувачки и забавуваат, Felicity Вртливата Seashell Клуб Стол карактеристики лен тепих во beachy печатење дека мешавини топло неутрални тонови и акценти на смирување аква.Овој стол процесот на дишење на свеж изглед во секој простор, додека неговата барел форма и вртливата движење нудат исклучителна удобност.Идеален за крајбрежните или океан-тематските sunroom, повик за статистика, или грациозен дневна соба, овој стол brightens било просторија со својата безгрижно стил и удобно дизајн.

Параметри на производот