.

Фонтана во моментов Врнежи од дожд Туш Set - FS9815 Луиџи LED Далечински Управувач Водопад Дожд Завеса Режим на Таванот Испуштивме Туш Главата - 6 Прилагодливи на Телото С?

Фонтана во моментов Врнежи од дожд Туш Set - FS9815 Луиџи LED Далечински Управувач Водопад Дожд Завеса Режим

DEN 436.80

Тековен
Во магацинот.

Тие дури и ќе го промени бои автоматски врз основа на температурата на водата.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Ова туш сет е направен со премиум-одделение лесен и лесно да се инсталира.АВТО LED ОСВЕТЛУВАЊЕ : LED светла автоматски ќе светне и да го одреди расположението.VERSTILE ДИЗАЈН : Ова Луиџи мулти-функција туш поставени led далечински управувач светлина месинг туш систем се надополнуваат класичен или современите простори со нивните разноврсна дизајн и лесен за инсталација.

Параметри на производот