.

Жените е Зима и Топло Руно Наредени Sweatpants Еластичен Појас Jogger Sherpa Панталони Панталони со Џебови

Жените е Зима и Топло Руно Наредени Sweatpants Еластичен Појас Jogger Sherpa Панталони Панталони со Џебови

DEN 839.76

Тековен
Во магацинот.

Повод : Погоден за Различни Прилики, Пребарување како Спорт, се Случува Надвор, Дневна, Повик Носат, итн.Жените е Зима и Топло Руно Наредени Sweatpants Еластичен Појас Jogger Sherpa Панталони Панталони со Pockets Features : Материјал : памук blend Gender : дами, girls Nursing настава : рака мие или машина за миење.Едноставен дизајн кој е лесен за други облека, суичери, кошули, палта, јакни, parkas, leggings итн.Answer : ___________________________ Note : Нашата облека е наменета за Азискиот фигури, што значи дека тие се помали од нормалните Европската големини.Задебелена руно наредени целата панталони, најдобро за зима и есен, пролет или на ладно време.И проверете ја големината на табелата пред ставање на ред!.Дизајн : Drawstring, Џеб Дизајн, Берберски Руно Наредени Дизајн, се Задржи топло во Студена Зима, парична Казна Изработка.Материјал : Направен од Висок Квалитет на Памук и Полиестер, Меки, Удобни За Носење и Кожата Пријателски.

Параметри на производот