.

Мајмуните се Печати Мало Куче Поводник и Темперамент Постави Чекор во Слобода Не се Повлече Лесно Лидер Прошетка Лесно да Избега Доказ Вест Оглавник за Мали Puppies

Мајмуните се Печати Мало Куче Поводник и Темперамент Постави Чекор во Слобода Не се Повлече Лесно Лидер Прошетка

DEN 670.80

Тековен
Во магацинот.

Најлон материјал.Мека на допир и да се намали пролевање на кучиња.Висок квалитет и долго носење.Едноставен стил, и лесно да се чисти.Слатки и убави слики се добро извезена.Прилагодливи опсег : градите обемот 31cm-46cm, вкупната должина на поводник 120cm, ширина 1.0 cm.Референца куче раси : Јоркшир, Chihuahua, Maltese, Pomeranian, Shih Tzu, Играчка Poodle, Минијатурни Schnauzer и така натаму.Најлон материјал.Мека на допир и да се намали пролевање на кучиња.Висок квалитет и долго носење.Едноставен стил, и лесно да се чисти.Слатки и убави слики се добро везени Прилагодливи опсег : градите обемот 31cm-46cm, вкупната должина на поводник 120cm, ширина 1.0 cm Референца куче раси : Јоркшир, Chihuahua, Maltese, Pomeranian, Shih Tzu, Играчка Poodle, Минијатурни Schnauzer и така натаму.

Параметри на производот