.

Пребивање Торба за во Автомобил Мора да се Има Универзална Еластична Мрежа Нето Багажникот Торба 2021, 3 Слој Автомобил Мрежа Организатор, Меѓу Автомобил Организатор

Пребивање Торба за во Автомобил Мора да се Има Универзална Еластична Мрежа Нето Багажникот Торба 2021, 3 Слој

DEN 1660.80

Тековен
Во магацинот.

Подобрување на Возење Безбедност : Како автомобил бариера држи непослушен домашни миленици или деца во сопствената област.Избегнувајте деца или домашни Миленичиња качување возење позиција влијае на безбедно возење, да обезбеди ефикасна заштита на безбедноста на сообраќајот.Еден Мрежа во Автомобил, Нема Повеќе Хаос : Голем капацитет нето торба дизајн, Простор за заштеда, можете да ги зачувувате сè што може да се стави долу сите gadgets, како што се вода, пијат, ткива, закуски, и книга.Држи вашиот pocketbook на дофат, значително намалувајќи расеан возење ситуации.Удобен : Тоа опфаќа и јазот помеѓу предните две седишта, без да не го блокира задните AC пропустливи.Удобен и практичен, не влијае на функциите на потпирач кутија и оригиналниот автомобил.Издржливи Еластичен Материјал : Направен од високо-квалитет дебели полиестер влакна, Високо еластична најлон јаже, и тврда пластика тока, трајни и флексибилни.Може да се протегала до 1,5 метри.Лесно Алатката-Бесплатно за Инсталација : Погоден за повеќето автомобили, како што се off-road возила, UTVs, џипови, како и други возила.

Параметри на производот